Новини з Гуманітарного центру
Маленькими кроками до великої мети. НОВИНИ з гуманітарного центру - продовжуємо далі формувати набір ліків для військових. Маємо запити на противірусні, жарознижуючі та ін. адже погода різко перейшла в осінь. Черговий раз передаємо гуманітарну допомогу для лікарень на східні терени України. Окрім того, продовжуємо забезпечувати наших військових теплими комплектами (термобілизна, спальники, карімати інше) .
Просимо підтримати нашу ініціативу у формуванні наборів медикаментів.
Додаємо реквізити нашого офіційного рахунку організації.
Рахунок в ПриватБанку: IBAN: UA593052990000026004011009088 ЄДРПОУ: 38172005 Отримувач: Благодійна організація Фундація духовного відродження Призначення платежу: Благодійний внесок.
Перерахування коштів також можна здійснити на картковий рахунок (картка-ключ до рахунку БО "Фундація Духовного Відродження"): ПриватБанк: 5169 3305 2391 6119
![](https://static.wixstatic.com/media/2d3210_b5ebf2d9ad434b40a83344ed21c435f7~mv2.jpg/v1/fill/w_800,h_600,al_c,q_85,enc_auto/2d3210_b5ebf2d9ad434b40a83344ed21c435f7~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2d3210_683f16cbb84a4be7ba810bf9e3680f44~mv2.jpg/v1/fill/w_600,h_800,al_c,q_85,enc_auto/2d3210_683f16cbb84a4be7ba810bf9e3680f44~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/2d3210_950f7484e6b14aa78842d134114bc14a~mv2.jpg/v1/fill/w_600,h_800,al_c,q_85,enc_auto/2d3210_950f7484e6b14aa78842d134114bc14a~mv2.jpg)