Скуштуй "Підвішену" КАВУ
Святоюрська кав'ярня доєдналась до ініціативи взаємопідтримки Lviv.Travel львівського туристичного офісу - "Підвішена послуга".
Основна ідея - підтримати тих, хто цього дійсно потребує.
Кав’ярня-віконечко на Святоюрській горі у Львові - комфортне місце, де можна випити смачної кави та водночас стати благодійником - долучитись до творення фонду підтримки проектів соціального впливу. Місце, де кожен стає благодійником, вкладаючи кошти у конкретні ідеї та людей.
Соціальне підприємництво
Проект, метою якого є підтримка соціальних проектів за рахунок прибутку, що отримується від власної діяльності. Ідея кав’ярні - впровадження ідеї соціального підприємництва для постійної, послідовної підтримки та популяризації соціальних проектів та вирішення актуальних соціальних проблем.
Фундація
Місія організації є реалізація програм розвитку та підтримки соціальних проектів, використовуючи різні інструменти пошуку ресурсів для вирішення актуальних соціальних проблем
![](https://static.wixstatic.com/media/2d3210_f4a84267add24073992f3b9fb09f108f~mv2.jpg/v1/fill/w_960,h_1280,al_c,q_85,enc_auto/2d3210_f4a84267add24073992f3b9fb09f108f~mv2.jpg)