про нас

про нас

БО «Фундація Духовного Відродження» заснована митрополитом Ігорем у 2013 році з метою розвитку соціального служіння у Львівській Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви. 

Після розпаду Радянського Союзу та виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля, (офіційно УГКЦ була ліквідована комуністичною владою у 1946 році шляхом насильницького приєднання до Російської Православної Церкви через неканонічний собор - «Псевдособор»), розпочалося повернення частини втрачених храмів та церковного майна, а також відновлення та розвиток церковних структур. Зокрема, для ефективного функціонування структури Пасторального відділу, який має в своїй основі душпастирську, освітню та соціальну складову, а також для розвитку соціального служіння у Львівській Архиєпархії, було створено благодійну організацію «Фундація Духовного Відродження». 

БО «Фундація Духовного Відродження» є окремою складовою у структурі Львівської Архиєпархії, яка має свою місію та завдання, які реалізовує через різні методи фандрейзингу: написання грантів, пошук фінансів, залучення людського ресурсу, інтелектуальний ресурс, онлайн фандрейзинг, спеціальні події та заходи, а також комунікацію.

3 сторінка.png