слово від правління

ФУНДАЦІЇ ДУХОВНОГО ВІДРОДЖЕННЯ

митрополит.png

Достойні та дорогі читачі! 

Святий апостол Лука казав: «...Працюючи, треба допомагати слабосильним і пам'ятати слова Господа Ісуса, що сам сказав: Більше щастя – давати, ніж брати» (Дії 20,35). Багато питають: «Як можна бути благодійником?» У спілкуванні з різними людьми, у молитві, розвиваючи духовне життя, розумію, що життя десятиною – це впевнений шлях до вічності. Ділитися часом, талантами, заробітком, знаннями – це все способи «десятини», БО «Фундація Духовного Відродження», яка постала при Львівській Архиєпархії Е сполучною ланкою між потребуючим та благодійником. Багато позитивних ініціатив та започаткувань пропонують її представники для того, щоб кожен добродій міг творити добро «руками» фундації. Чинімо всюди добро, яке сторицею повернеться у другому житті, бо нагороду в небі дасть наш Творець! 3 молитвою та Архиєрейським Благословенням.

Кожна людська особа у своїй сутності є доброю. Тому природнім покликанням людини є творити добро - ділитися тими дарами, які отримала від свого Творця – Господа Бога. Водночас, це є інвестицією у вічність. Коли чуємо слово «Фундація», відразу розуміємо як щось фондувати, фінансувати. На перший погляд, це звучить досить адміністративно. Проте Фундація Духовного Відродження у своїй місії має закладено два виміри. Перший - це пасторальний вимір. Заходи, які організовує команда Фундації мають духовний характер, наближують людину до Бога. Другий - соціально-харитативний вимір. Кошти чи інші ресурси, якими діляться люди, команда Фундації через визначені проекти інвестує для продовження добра у світі, а конкретний благодійник - у вічність. 

Владика1.png
директор1.png

Ми створені, щоб бути щасливими! Що робить нас щасливими? Це можливість допомогти іншому, бо це є індикатором нашого добробуту, який нам теж дано від Бога. Церква займається благодійною діяльністю у різних напрямках, завжди є актуальною, тому що всі ми покликані творити добро, це наше основне завдання і потреба. Як це робити, кожен обирає сам: хтось допомагає коштами, хтось – матеріальними ресурсами, а інший приділяє свій час. Фундація Духовного Відродження є тим інструментом Церкви, який об’єднює людей та пригадує, що ми покликані допомагати один одному. Наше життя – це постійний вибір, і добре, коли пам’ятаємо, що важливо обирати добро, хоч як інколи це буває нелегким завданням. Але все, що маємо – маємо від Бога!

Архиєпископ та Митрополит Львівський владика ІГОР 

Голова Правління БО «Фундація Духовного Відродження»

Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ 
владика Володимир 

Олена Карнаух,
директорка БО «Фундація Духовного Відродження»