Фестиваль – не лише майданчик зустрічі, а й чудова нагода ближче познайомитися з соціальним служінням Церкви та просто поспілкуватися, щоб зарядитися духовним настроєм.

 
 
МАЛАНКА.png

У переддень Старого Нового року, 
13 січня, збираємося з родинами, молоддю та дітьми, аби спільно молитися, радіти та святкувати, підтримуючи справжні духовні цінності і українські традиції.
«В гостях у Василя та Маланки» – це родинне святкування Старого Нового року, де збираються львів’яни та гості міста, які шанують родинні цінності та служать іншим через благодійність. У програмі: концерт, виступи вертепу, коляда, танці, справжнє українське застілля, благодійна лотерея, окрема дитяча програма.

«Різдвяна просфора» - це благодійний бенкет, який відбувається у різдвяний час в рамках Стипендіальної програми. Десятки благодійників збираються в колі семінарійної родини, щоб підтримати та вкласти у навчання та розвиток майбутніх душпастирів, адже із зібраних коштів формують стипендії для студентів, які є сиротими, малозабезпечиними, а також для тих, хто має високі успіхи у навчанні. Ідейним натхненником та ініціатором програми є правлячий архиєрей Чиказької єпархії, владика Венедикт.

ПРОСФОРА.png

в гостях 
у василя та маланки

рІЗДВЯНА ПРОСФОРА

«Святкуймо Воскресіння разом» - традиційний Великодній фестиваль, який організовує Українська Греко-Католицька Церква на провідну неділю для спільного святкування Воскресіння Христового. Захід відбувався щороку у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай), на який зазвичай збираються близько 15 000 гостей. Під час фестивалю на всій території діють різноманітні майданчики: концерт української музики, окрема сцена для виступів дитячих вокальних та хореографічних колективів, молодіжний, дитячий та інтелектуальний майданчики, майстер-класи, гаївки, благодійна лотерея, ярмарок та інше.

СВЯТКУЙМО ВОСКРЕСІННЯ РАЗОМ