місія фундації

Обери благодійність!

Нашою місією є розвивати соціальне служіння Церкви на теренах Львівської Архиєпархії УГКЦ представлене діяльністю різних комісій та структур, які працюють з молоддю, дітьми, у середовищі освіти, медицини, екології та ін.

_MG_9345.jpg

суспільство

Бути відкритим та відповідати на 
найактуальніші виклики суспільства

D3X_4940.JPG
Цеглина добра

Ідея благодійності від владики Венедикта  з нагоди 10 річчя його єпископської хіротонії проведена БО «Фундація Духовного Відродження». Основна ціль: підтримати роздачу їжі для бездомних міста в час пандемії.

соціальне
служіння

Реалізовувати програми розвитку та підтримки проектів соціального служіння Церкви заради вирішення актуальних соціальних проблем.

соц служ.png
Почуй мене

Програма підтримки осіб з вадами слуху пріорітетним завданням якої є доступ нечуючих до неформального навчання, розробка сертифікатних навчальних програм, щоб розширити горизонти можливостей людей з вадами слуху, а також допомогти почуватися комфортно у суспільстві через курси жестової мови серед поліції, банків, лікарень та інших сервісних служб.

благодійність

Поширювати ідею благодійності та творити спільноту небайдужих заради розвитку громади.

стипендіальна.png
Стипендіальна
програма

Близько 3 000 000 грн. залучено в рамках Стипендіальної програми підтримки студентів Львівської духовної семінарії Святого Духа.