Програма підтримки навчання студентів  Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ. Основним завданням Програми є підтримка обдарованих і цілеспрямованих студентів. Для стипендіатів Програми передбачається можливість фінансової підтримки їх духовної та інтелектуальної діяльності. Програма покликана мати позитивний вплив, адже кожен добродій може сприяти духовному та інтелектуальному зросту майбутнього духовенства, а для семінаристів хороша нагода отримати добру формацію та освіту. У рамках Програми передбачається створення неформальної спільноти стипендіатів, яка служитиме платформою для проведення зустрічей на різні тематики, комунікація стипендіата та добродія (можливе спілкування родинами), спільні духовні зустрічі, залучення кандидатів до активної діяльності Церкви аби через їхній приклад та служіння суспільство зрозуміло, що Церква є відкрита.

венедикт.png

Сьогодні, як ніколи, стоячи перед різного роду викликами, наше суспільство потребує добре вишколених інтелектуально та духовно сформованих священиків для продовження традицій духовно-національного розвитку України. Для мене неоцінена радість – сприяти духовному та інтелектуальному зросту майбутнього духовенства, а для семінаристів – це хороша нагода отримати добру формацію та освіту. А ще більша радість, що від часу мого ювілею започаткувалася та діє Стипендіальна програма на підтримку студентів Семінарії і продовжую запрошувати кожного з Вас вкладати у майбутнє Церкви та України.

Владика Венедикт (Алексійчук)

правлячий архиєрей Чиказької єпархії УГКЦ

рІЗДВЯНА ПРОСФОРА

«Різдвяна просфора» - це благодійний бенкет, який відбувається у різдвяний час в рамках Стипендіальної програми. Десятки благодійників збираються в колі семінарійної родини, щоб підтримати та вкласти у навчання та розвиток майбутніх душпастирів, адже із зібраних коштів формують стипендії для студентів, які є сиротими, малозабезпечиними, а також для тих, хто має високі успіхи у навчанні. Ідейним натхненником та ініціатором програми є правлячий архиєрей Чиказької єпархії, владика Венедикт.

Describe your image

press to zoom

Describe your image

press to zoom

Describe your image

press to zoom

Describe your image

press to zoom
1/8
 
 
 
Стати фундатором стипендії
arrow&v

Дякуємо, що заповнили форму. Ми сконтактуємо з Вами, щоб ви стали фундатором стипендії

Через банк

Одержувач: БО «Фундація Духовного Відродження»

Призначення платежу: благодійна пожертва.

Банк одержувача: АТ «КРЕДОБАНК»

IBAN UA 47 325365 0000002600701394169

Код ЄДРПОУ 38172005, МФО 325365

Банк одержувача: АТ КБ "ПРИВАТБАНК" 
IBAN  UA 59 305299 0000026004011009088
Код ЄДРПОУ 38172005, МФО 305299