Vchid (1).jpg
Saint George Coffee House_logo (11).png

Saint George Coffee House

СВЯТОЮРСЬКА КАВ'ЯРНЯ

Соціальний проект "Святоюрська кав'ярня" 


"Святоюрська кав’ярня" (Saint George Coffee-House) - є проектом БО “Фундація Духовного Відродження”, який покликаний стати прикладом самоокупного бізнесу прибуток якого, спрямовується на підтримання статутної діяльності та благодійних проектів зорієнтованих на розвиток соціального служіння  та вирішення соціальних проблем.

Місія - впроваджувати ідеї соціального підприємництва для постійної та послідовної підтримки соціального служіння. Святоюрська кав'ярня - відкривати нові можливості Святоюрського комплексу для львів'ян та гостей міста.

Візія проекту:

1. Створення цілковито нового, духовно-емоційного, туристично-паломницького продукту, де фундаментом є християнські цінності з пізнавальним і навчальним змістом, затребуваного різноманітними особами та відмінного від усіх інших, які вже існують у Львові;

2. «Цінності мастять на хліб» - наочний приклад того, що Церква не є далекою від базових потреб людей;

3. Місце, де відбуваються важливі зустрічі, обговорюються важливі проекти;

4. Простір-кав’ярня є місцем благодійності, де кожен відвідувач замовляючи каву, підтримує соціально-важливі проекти;

5. Місце зустрічі та спільної трапези – комфортне місце для проведення часу з близькими людьми;

6. Популяризувати комплекс як всесвітню спадщину ЮНЕСКО;

7. Бути у числі лідерів у туристичному середовищі Львова з повноцінним комплексом послуг для туристичних груп.

Z_Stiyky (1).jpg

Перспектива розвитку

1. Відновлення поетапно Святоюрського комплексу, підвищення зацікавленості з боку відвідувачів. 
2. Успішна реалізація туристично-паломницької концепції «Святоюрський комплекс» з оцінкою перспектив покриття сукупних витрат для його подальшого розвитку та підтримки соціальних проектів.
3. Розвиток простору-кав’ярні до рівня ресторану, з широким асортиментом продукції.

Святоюрська кав'ярня це:

Просторий, затишний зал та літня тераса на території історичного мистецько-культурного комплексу, що входить до спадщини ЮНЕСКО та розташований у центральній частині міста. 
Загальна площа 86 м2   
Загальна кількість місць в кав’ярні– 30.
Загальна кількість місць на терасі – 36 

Стати фундатором Святоюрської кав'ярні
arrow&v

Дякуємо, що заповнили форму. Ми сконтактуємо з Вами, щоб ви стали нашим благодійником.

Vchid (1).jpg
 
Без назви-2.png
87.jpg

Святоюрський комплекс – це цілий ряд пам’яток архітектури історичного,  культурного та духовного значення. Він займає одну з найважливіших презентаційних можливостей минулого та сучасного міста Львова. Пріоритетними завданнями центру є організація внутрішніх можливостей Святоюрського комплексу; відкриття нових об’єктів: дзвіниця, де присутній найстаріший дзвін в Україні, оглядовий майданчик Собору святого Юра, Митрополичі сади; підготовка та підбір якісної інформації про історію усіх складових комплексу та діяльність УГКЦ на теренах Львівської Архиєпархії; організація паломництв та екскурсій частинами комплексу. 
Переконані, що налагодження паломницько-туристичної діяльності відкриває нові можливості донесення Євангеліє до людей.

Митрополичі сади Святоюрської  гори розташовані на території комплексу Собору св.Юра у Львові. Уся територія належить до спадщини ЮНЕСКО.

ВЕРХНЯ ЧАСТИНА МИТРОПОЛИЧИХ САДІВ

Закрита для публічних відвідин територія, куди запрошуємо на особливі заходи та прийоми. 

29 жовтня 2016 року відбулася урочиста посвята відновленої частини садів. Ця територія потребує постійного догляду та вдоскналення.

Реєстрація на екскурсію Митрополичими садами за номером - 097 702 77 17

119.jpg
141.jpg

Святоюрський комплекс – це цілий ряд пам’яток архітектури історичного, культурного та духовного значення. Він займає одну з найважливіших презентаційних можливостей минулого та сучасного міста Львова.

Пріоритетними завданнями проекту є організація внутрішніх можливостей Святоюрського комплексу; відкриття нових об’єктів: дзвіниця, де присутній найстаріший дзвін в Україні, оглядовий майданчик Собору Юра, Митрополичі сади, трапезна, крамниця інше; підготовка та підбір якісної інформації про історію усіх складових комплексу та діяльність УГКЦ на теренах Львівської Архиєпархії.

Реєстрація на екскурсію хорами Собору святого Юра за номером - 097 702 77 17

 

Пропозиції
митрополичих садів

Пропонуємо Вам можливість фотосесій, корпоративного навчання, 

та урочистих заходів з благодійною метою.

   Пропозиція містить три можливості:

• Весільна, сімейна, індивідуальна фотосесія та можливість придбати подарунковий сертифікат.

• Корпоративні заходи: презентації, лекції, неформальні пікніки, творчі майстер класи.

• Виїзні церемонії, фуршети, урочисті події.

             Кожна з пропозицій може бути представлена та організована окремо або усі три в комплексі.

       Унікальність Митрополичих садів полягає в тому, що це закрита (приватна) територія, яка належить УГКЦ, де знаходяться Митрополичі палати. Це місце маловідоме, навіть серед львів’ян, місце тиші та роздумів. Відповідальною за впорядкування Садів є БО «Фундація Духовного Відродження» з 2016 року. Події та заходи, які відбуваються на території Садів організовуються заради підтримки соціальних проектів та утримання самих садів.

00-148.jpg

ФОТОСЕСІЇ

- весільні

- сімейні

- індивідуальні

Надаємо локацію для проведення Вашої фотозйомки. Унікальні Митрополичі Сади Андрея Шептицького – це приватна територія, яка належить до Святоюрського комплексу. Дивовижний сад, який розташований в центрі міста Львова, біля Митрополичих палат. Запрошуємо Вас в унікальне місце, де Ви зможете заглибитись у незрівнянну природу перлини барокового мистецтва поблизу головного Собору міста Лева.

Придбати сертифікат та зареєструватися - 067 609 02 07

УРОЧИСТІ ПОДІЇ

- виїзні церемонії

- фуршети

Надаємо локацію для проведення Вашої урочистої події (виїзної церемонії, фуршету, тощо) - унікальні Митрополичі Сади, що знаходяться на схилі Святоюрської гори.

Тут здійснювали прогулянку Митрополит Андрей Шептицький та Папа Іван Павло ІІ, який відвідав їх у 2001р. Сади було відновлено у 2016 році Благодійною Організацією «Фундація Духовного Відродження».

Послуга доступна за попереднім записом, тел.  067 609 02 07

2018-29.jpg
20180606-DSC_8196.jpg

КОРПОРАТИВНІ ЗАХОДИ

- презентації

- лекції

- неформальні пікніки

Корпоративні заходи - дуже важлива і невід'ємна частина життя будь-якої компанії. Корпоративні свята об'єднують і згуртовують колектив, зміцнюють корпоративну культуру, підвищують їх творчий потенціал, допомагають залагодити конфлікти і непорозуміння. Пікнік (творчий майстер клас, лекції, презентації, фотосесії команди) в Митрополичих садах - чудова можливість колективно відпочити від офісної метушні і повсякденних турбот!

Послуга доступна за попереднім записом, тел. 067 609 02 07

- творчі майстер-класи

- благодійні заходи