Митрополичі сади Святоюрської гори

Митрополичі сади
Митрополичі сади
Митрополичі сади
Митрополичі сади
Митрополичі сади
Митрополичі сади

Пропонуємо Вам можливість фотосесій, корпоративного навчання, 

та урочистих заходів з благодійною метою.

   Пропозиція містить три можливості:

• Весільна, сімейна, індивідуальна фотосесія та можливість придбати подарунковий сертифікат.

• Корпоративні заходи: презентації, лекції, неформальні пікніки, творчі майстер класи.

• Виїзні церемонії, фуршети, урочисті події.

             Кожна з пропозицій може бути представлена та організована окремо або усі три в комплексі.

       Унікальність Митрополичих садів полягає в тому, що це закрита (приватна) територія, яка належить УГКЦ, де знаходяться Митрополичі палати. Це місце маловідоме, навіть серед львів’ян, місце тиші та роздумів. Відповідальною за впорядкування Садів є БО «Фундація Духовного Відродження» з 2016 року. Події та заходи, які відбуваються на території Садів організовуються заради підтримки соціальних проектів та утримання самих садів.

ФОТОСЕСІЇ

- весільні

- сімейні

- індивідуальні

Надаємо локацію для проведення Вашої фотозйомки. Унікальні Митрополичі Сади Андрея Шептицького – це приватна територія, яка належить до Святоюрського комплексу. Дивовижний сад, який розташований в центрі міста Львова, біля Митрополичих палат. Запрошуємо Вас в унікальне місце, де Ви зможете заглибитись у незрівнянну природу перлини барокового мистецтва поблизу головного Собору міста Лева.

Послуга доступна за попереднім записом, тел. +38 067 609 02 07

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ

Подарунок… Усім нам добре відоме це відчуття неприхованої радості та приємного хвилювання водночас. Ми завжди відповідально підходимо до його вибору. Скільки перебираємо варіантів “за” і “проти”, хочемо, щоб він був ідеальним і відповідав очікуванням, бажанням та був високої якості.

Особливо турбує питання: що ж такого подарувати близькій людині, якщо у неї вже все є? Не хочеться залишатись банальним. І тут незамінними стають подарункові сертифікати! Сертифікат в подарунок відкриває безмежні можливості дарувати радість!

Подарунковий сертифікат на фотосесію - хороший тим, що зйомка буде індивідуальною, згідно зі смаками того, кому вона призначена. Такий подарунок неодмінно викличе яскраві та незабутні враження і залишиться приємною згадкою в душі кожного, адже яскраві фотографії не можуть залишити байдужими жодного!

Замовити сертифікат можна за тел.

+38 067 609 02 07

УРОЧИСТІ ПОДІЇ

- виїзні церемої
- фуршети

Надаємо локацію для проведення Вашої урочистої події (виїзної церемонії, фуршету, тощо) - унікальні Митрополичі Сади, що знаходяться на схилі Святоюрської гори.

Тут здійснювали прогулянку Митрополит Андрей Шептицький та Папа Іван Павло ІІ, який відвідав їх у 2001р. Сади було відновлено у 2016 році Благодійною Організацією «Фундація Духовного Відродження».

Послуга доступна за попереднім записом, тел. +38 067 609 02 07

КОРПОРАТИВНІ

ЗАХОДИ

- презентації

- лекції

- неформальні пікніки

- творчі майстер-класи

- благодійні заходи

Надаємо локацію та запрошуємо до співпраці організації для проведення корпоративних заходів в Митрополичих Садах Святоюрського комплексу, який розташований на території одного з найвеличніших храмів міста Лева.

Корпоративні заходи - дуже важлива і невід'ємна частина життя будь-якої компанії. Корпоративні свята об'єднують і згуртовують колектив, зміцнюють корпоративну культуру, підвищують їх творчий потенціал, допомагають залагодити конфлікти і непорозуміння.

Пікнік (творчий майстер клас, лекції, презентації, фотосесії команди) в Митрополичих садах - чудова можливість колективно відпочити від офісної метушні і повсякденних турбот! Пропонуємо виїзд на корпоративну фотосесію в Митрополичі сади. Креативна фотосесія в компанії своїх колег може стати гарним подарунком до дня народження Вашої компанії. Крім цього, оригінальна корпоративна фотосесія, яку побачить Ваш потенційний клієнт, зможе розповісти про Вас  багато цікавого і зарядити співробітників найкращими емоціями. Ваші співробітники повернуться задоволеними, відпочившими, згуртованими і готовими до нових звершень і досягнень у роботі.

 

 

Послуга доступна за попереднім записом, тел. +38 067 609 02 07