Orchestra of LSS на святі "В гостях у Василя та Маланки"
Orchestra of LSS Оркестр Львівської Духовної Семінарії Святого Духа є одним із найстарших оркестрів на теренах Львівщини. Він є спадкоємцем традицій, коріння якого сягає ще 1880 року. До другої світової війни колектив був симфонічним і брав активну участь у громадському житті Львова та Галичини. У сорокових роках XX століття радянська влада закрила семінарію і оркестр на деякий час припинив своє існування. Відновлено його за благословенням ректорату семінарії весною 2001 року.
Завдяки підтримці ректорату і братів-семінаристів, великим здібностям та працьовитості учасників духового оркестру цей колектив здобув популярність не лише у семінарії, але й поза її межами. За час діяльності оркестр брав участь у безлічі різних виступах. На теперішній час репертуар духового оркестру налічує більше двадцяти творів різного жанру, серед них: колядки, марші, пурпурі, сучасні та класичні твори в аранжуванні Андріян Леськів.
https://www.facebook.com/orchestra.lss/videos/345338042598508/
![](https://static.wixstatic.com/media/2d3210_68dbbe9d744446adbf2a2467e9d3bd53~mv2_d_2048_1365_s_2.jpeg/v1/fill/w_980,h_653,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,enc_auto/2d3210_68dbbe9d744446adbf2a2467e9d3bd53~mv2_d_2048_1365_s_2.jpeg)